Jak je to se zákazem pohybu mezi okresy a výdejními místy? Mohu si dojet pro nákup?

Dle vládního nařízení vydaného dne 26. února 2021 se omezuje pohyb mezi jednotlivými okresy s platností od 1. do 21. března 2021. Mezi okresy se pohyb dovoluje při určitých výjimkách. Mezi tyto výjimky nespadá nákup potravin, z čehož plyne že pohyb mezi okresy na základě převzetí nákupu v jiném okresu, se dle vládních nařízení nepovoluje. 

Ale nezoufejte, nákupy na Scuku přerušit nemusíte. Na Scuku již máme přes 500 výdejních míst dostupných ve všech okresech. Mrkněte tedy na Scuk.cz/skupiny a najděte si výdejní místo poblíž. Jakmile opatření skončí, můžete se zase vrátit zpět na své oblíbené výdejní místo.

Již jsem nakoupil a pobývám v jiném okresu, než je výdejní místo Nákupní skupiny, mohu si nákup vyzvednout?

Pokud se okres místa, ve kterém pobýváte, neshoduje s okresem adresy výdejního místa, doporučujeme objednávku zrušit. Ozvěte se nám na zakaznici@scuk.cz a naše zákaznická péče s vámi vše vyřeší.

Je možné nákup přesměrovat na jiné výdejní místo?

Technicky to bohužel neumíme a je potřeba stávající objednávku zrušit před koncem nákupu a vytvořit novou v jiné Nákupní skupině. Se stornováním vám rádi pomůžeme v rámci naší zákaznické péče. Napište nám na zakaznici@scuk.cz nebo zavolejte na +420 227 272 210, v pracovní dny 8:00 - 18:00 nebo v neděli 15:00 - 20:00.

Vrátíte mi za stornovanou objednávku peníze?

Ano, samozřejmě. Automaticky získáte kredity v plné hodnotě nákupu na svůj Scuk účet, které budete moct využít na další nákup. Na žádost vám samozřejmě kredity vyplatíme na bankovní účet.

Ještě jsem nenakoupil, ale už nyní vím, že okres výdejního místa Nákupní skupiny, ve které nakupuji, se neshoduje s okresem, ve kterém pobývám, co mám dělat?

Nákupní skupiny jsou po celé České republice, v současné chvíli jich máme více než 500. Doporučujeme se tedy porozhlédnout, zda nenajdete vhodnější Nákupní skupinu s výdejním místem ve stejném okresu. Zadejte vaši adresu na www.scuk.cz/skupiny a vyhledejte takovou Nákupní skupinu, jejíž výdejní místo se nachází ve stejném okresu, jako je adresa vašeho pobytu. 

Nevím, v jakém okresu se výdejní místo Nákupní skupiny, ve které nakupuji, nachází, dozvím se to někde?

Jedním z kroků při dokončování objednávky je nyní nově i formulář, který vám umožní rychlý přehled o tom, v jakém okresu se nachází výdejní místo vaší Nákupní skupiny. 

Ani my nejsme takoví znalci :-) K určení okresu poslouží Mapy.cz, při vyhledání jakékoli obce se dozvíte, v jakém okresu se nachází:

Na Mapy.cz můžete jednoduše také vyhledávat okresy:

Po kliknutí uvidíte na mapě přesně, kde se nachází:


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)