Jak oslovit nové zákazníky pomocí referral kódu?

Jak oslovit nové zákazníky pomocí referral kódu?

Naším společným cílem je zajistit a navýšit odbyt farmářům a výrobcům a pomoci tak celé republice jíst lépe. Proto hledáme přesně ty, kterým není jedno, co jí. Tak pojďme zatáhnout za jednu mrkev a přiveďme spolu nové zákazníky na Scuk!

Referral je váš unikátní kód, kterým můžete přivést nové zákazníky do své Skupiny a tím pádem i na Scuk. Za každého nového zákazníka na Scuku, který kód využije, získáte kredity v hodnotě 50 Kč. Při zadání kódu nový zákazník obdrží slevu 10 % na první nákup. Maximální sleva je 200 Kč, na kterou dosáhne při objednávce nad 2000 Kč.

Kredity za nové zákazníky, kteří váš referral kód využili, se vám připíší v den výdeje, na který byl vytvořen nákup s uplatněným kódem.

Kódy jsme v minulosti rozesílali e-mailem. Pokud jste si ho neuložili a neznáte ho, napište nám na organizatori@scuk.cz a my vám ho pošleme. Začínajícím Organizátorům kód posíláme po úvodním telefonickém hovoru e-mailem.

Pokud svůj kód neznáte a máte zájem o vytvoření letáku nebo grafiky na míru, vyplňte formulář v našem katalogu s propagačními materiály: https://na.scuk.cz/katalog-propagacnich-materialu

Letáky k tisku

Jednou z možností jak dát o své Skupině vědět, je pomocí tištěných letáků, kde bude váš referral kód. Rádi vám vytvoříme leták přímo na míru. Nabízíme vyhotovení návrhu letáku pro tisk ve velikosti A5. Vytvoříme rovnou dva typy: „klasický”, nebo s odtrhávací částí, kde jsou kódy.

Jak si leták vytisknu?

Letáky nejsou navrženy pro tisk doma, neboť domácí tiskárny nedokáží potisknout celou plochu papíru. Aby výsledný dojem z plakátů byl v souladu s naší tonalitou, domácí tisk nedoporučujeme. Vytisknutí doma bude nejspíš i dražší než v profesionální tiskárně, s ohledem na lepší ceny za větší množství. Výsledná cena se ovšem bude odvíjet i od papíru, který si zvolíte. Doporučujeme gramáž papíru 120g/m². U letáků vytištěných ve specializované tiskárně budete mít také jistotu, že barevná i černobílá verze budou hezky čitelné, pěkné a kvalitní.

Kam s ním? 

Po vytištění můžete letáky nechat například v ordinacích, školkách, na úřadech, zkrátka všude tam, kde by mohl být o nákupy na Scuku zájem. Pokud byste je chtěli i někam vylepit, tak si jen prosím ověřte, že se jedná o plochu vhodnou k výlepu reklamních plakátů a případně si to potvrďte u majitele.

Letáky ke sdílení online

Svůj referral kód můžete šířit i v online světě. Aby to bylo co nejefektivnější, můžeme vám vytvořit pěkný banner na míru.

Online leták s kódem je vhodný pro sdílení ve vašich skupinách na Facebooku nebo dalších sociálních sítích.


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)