Co je to Ambasador program a jak se do něj mohu přihlásit?

Ambasador program tvoří tzv. Ambasadoři, kteří mají možnost nakupovat ve speciální kategorii produktů „Pro Ambasadory” s cashbackem min. 20 %. Na nakoupené produkty z této kategorie tvoří recenze, které sdílí na svých sociálních sítích či blogu. Zároveň mají k dispozici slevový kód pro nové zákazníky na Scuku. Svým konáním podporují naše farmáře a výrobce, protože zvyšují povědomí o Scuku, produktech a samotných farmářích.

Hlavní podmínkou je nakoupit v kategorii „Pro Ambasadory” minimálně 1x za měsíc. Maximálně může Ambasador recenzovat 2 unikátní produkty z této kategorie týdně.

Přečtěte si více o programu a staňte se naším Ambasadorem

Přihlášení je velice jednoduché. Nemusíte být známý influencer nebo mít tisíce sledujících. Důležitá je pro nás vaše motivace a chuť zkoušet nové produkty. Přihlašování je stále otevřené. Vyrozumění ke každé žádosti posíláme vždy na přelomu měsíce.

Pokud prodáváte své produkty u nás na Scuku a máte zájem, zařadit některý z produktů i do kategorie pro Ambasadory, napište nám na vyrobci@scuk.cz. Rádi s vámi projdeme detaily.


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)