Jak by měla recenze vypadat?

Na každý produkt či balíček produktů, který objednáte v kategorii „Pro Ambasadory“, je nutné udělat samostatnou recenzi, která obsahuje:

 1. Vaši vlastní fotografii/video produktu
  Fotit můžete klidně mobilem. Dejte jen pozor na to, aby byla fotka ostrá, nejlépe focená za denního světla a produkt na ní byl dobře vidět.
 2. Váš vlastní popisek
  Popisek může být krátký i dlouhý, to necháme na vás. Vždy byste ale měli napsat, proč vám produkt připadá chutný a zajímavý.
 3. Odkaz na produkt
  Ke každé recenzi připojte odkaz na recenzovaný produkt. Odkaz můžete snadno zkopírovat z našeho webu. Jediné místo, kam s recenzí nemusíte dávat odkaz na produkt, je příspěvek na Instagramu. Na této sociální síti totiž odkaz v popisku nejde prokliknout. Raději tedy přidejte jen svůj slevový kód. Ve Stories odkaz vkládejte pod samolepku, jak na to si můžete přečíst třeba v oficiální nápovědě Instagramu.
 4. Slevový kód
  Můžete přidat i svůj slevový kód, díky kterému získáte za každého nového zákazníka, který kód použije, 50 kreditů na váš nákup. Zákazník získá 10% slevu do max. výše 200 Kč. Slevový kód jsme vám zaslali e-mailem. Najdete ho i ve vašem zákaznickém účtu při potvrzování recenze.
 5. Hashtag a označení
  U každé recenze v příspěvku označte náš oficiální profil jako @scuk.cz. Zároveň použijte hashtag #scukambasador a hashtag daného výrobce recenzovaného produktu dle tabulky, kterou máte v manuálu.
Přidejte se do našeho Whatsapp kanálu pro Ambasadory. Budeme s vámi sdílet exkluzivní obsah. Můžete se zapojit do soutěží nebo nám jen pomocí reakcí dát vědět svůj názor. 

Vždy se zaměřte především na recenzovaný produkt.  Pokud budete chtít zároveň vysvětlit, jak funguje Scuk, či připojit pár vět o podpoře farmářů, budeme jen rádi :-)


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)