Jak přilákat zákazníky do Nákupní skupiny?

Šikovnou propagací, se kterou rádi pomůžeme.

Ze začátku jsme měli problém zákazníky najít. S tím, jak Scuk roste a dostává se do obecnějšího povědomí, je to už o dost snazší. I tak je ale potřeba udělat nějakou reklamu. Nejlépe funguje ta ústní, povězte o Skupině sousedům, známým, kamarádům, lidem v práci, maminkám ve školce nebo v komunitním centru. Určitě to poví dál :-)

Co funguje úplně nejlépe v rámci online světa jsou skupiny na Facebooku, na WhatsAppu nebo využít sílu Instagramu. Skrze tyto sociální sítě snadno pozvete do své Nákupní skupiny na Scuku svůj okruh přátel nebo sledujících. Ti mohou Skupinu snadno sdílet dál.

Odkazy na své sociální můžete jednoduše sdílet napříč dalšími kanály, např. na Facebook skupinách a stránkách.

Můžete tak prezentovat fotky, novinky a diskutovat se členy skupiny.

A pak je tu další forma reklamy - letáčky. Každý Organizátor má od založení Skupiny k dispozici ke stažení letáčky formátu A5 a A4, kde se každý dočte základní informace. Letáčky doporučujeme roznést po okolí - vhoďte je do schránek, vylepte je na místa k tomu určená, například vývěsky u zastávek nebo informační tabule obcí.

POZOR! Nikdy letáčky nevylepujte kam nepatří (pouliční osvětlení, ploty soukromých zahrad, domy atd.).

Po domluvě s majiteli je zanechte v kavárnách, v čekárnách u doktora, v kadeřnictvích a kosmetických salonech, v komunitních centrech atd.

Další možností je rozeslat e-maily a SMS / Messenger / Whats App zprávy svým kontaktům, využijte k tomu tyto texty, které jsme pro tuto příležitost připravili. Najdete tam také vzorové texty pro sdílení na sociálních sítích.


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)