Jak můžu svou Nákupní skupinu a Scuk.cz propagovat?

Jakkoli můžete :-) Je ale potřeba dodržovat určitá pravidla při používání textů, obrázků a loga Scuk.cz.

Organizátor pro propagaci své Skupiny musí využít alespoň jednu ze sociálních sítí, které mu nejvíce vyhovují - Facebook, WhatsApp nebo Instagram.

Na Facebooku a WhatsAppu vám vytvoříme skupinu, kterou pak budete využívat pro komunikaci se zákazníky. Pokud jste aktivní na Instagramu, stačí nám pak poskytnout odkaz, který uveřejníme na webu Nákupní skupiny.

Cítíte se na sociálních sítích jako doma? Skvělé :-) Můžete pro propagaci využít i všechny tři kanály (Facebook, WhatsApp, Instagram) a odkazy na ně budou dostupné na webu Skupiny. Budete tak mít větší dosah a spoustu možností, jako stávající i nové zákazníky oslovit.

Máme vždy velkou radost, když se o Scuku někde píše nebo mluví.

Méně nás však těší, když se v obsahu objeví mylné nebo závadějící informace, což se bohužel stává kvůli nepochopení toho, jak Scuk funguje. Proto pokud se rozhodnete publikovat reklamu nebo článek nebo vás kontaktují pro prezentaci nebo rozhovor o Scuku, dejte nám prosím ihned vědět na e-mail marketing@scuk.cz. Společně se poradíme a vymyslíme, jak postupovat.

Určitě není dovoleno bez svolení jakkoli využívat logo nebo zasahovat do veřejně sdílené grafiky vlastním textem. Jde nám hlavně o udržení tonality značky a toho, jak značka komunikuje. Připravili jsme pro vás také Grafický manuál, prosím prostudujte si ho.

Publikování jakýchkoliv článků by mělo podléhat předchozí kontrole ze strany Scuku na výše uvedeném e-mailu.

K dipozici máte spoustu materiálů k propagaci - letáky, fotky, grafiku, předgenerované obrázky z odkazů... Pokud byste měli nápad nebo potřebu na cokoli dalšího, neváhejte nás kontaktovat a se zpracováním vám rádi pomůžeme.


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)