Jak můžu svou Nákupní skupinu a Scuk.cz propagovat?

Jakkoli můžete :-) Je ale potřeba dodržovat určitá pravidla při používání textů, obrázků a loga Scuk.cz.

Máme vždy velkou radost, když se o Scuku někde píše nebo mluví. Méně nás však těší, když se v obsahu objeví mylné nebo závadějící informace, což se bohužel stává kvůli nepochopení toho, jak Scuk funguje. Proto pokud se rozhodnete publikovat reklamu nebo článek nebo vás kontaktují pro prezentaci nebo rozhovor o Scuku, dejte prosím hned vědět na e-mail Páje, která má ve Scuku na starosti marketing a komunikaci. Společně se poradíte a vymyslíte, jak postupovat. E-mail je: pavla@scuk.cz.

Určitě není dovoleno bez svolení jakkoli využívat logo nebo zasahovat do veřejně sdílené grafiky vlastním textem. Jde nám hlavně o udržení tonality značky a toho, jak značka komunikuje. Publikování jakýchkoliv článků by mělo podléhat předchozí kontrole ze strany Scuku na výše uvedeném e-mailu. Děkujeme za spolupráci.

K dipozici máte spoustu materiálů k propagaci - letáky, fotky, grafiku, předgenerované obrázky z odkazů... Pokud byste měli nápad nebo potřebu na cokoli dalšího, neváhejte nás kontaktovat a se zpracováním vám rádi pomůžeme.


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs