Jak na první nákup se sdruženým závozem?

Jakmile získáte 30 členů ve své Skupině a víte, že máte možnost sdruženého závozu, domluvte se s koordinátorem na termínu spuštění prvního nákupu. Je potřeba to naplánovat, abychom s tím počítali v rámci logistiky a musíme si to nejdřív vzájemně potvrdit. Určitě neslibujte členům své Skupiny, že to bude hned.

První nákup se spustí s nastaveným maximálním limitem celkové objednávky na Skupinu, aby vás napoprvé množství zboží nepřekvapilo. Pokud bychom limit nenastavili, mohlo by se vám taky stát, že takový objem bez předchozích zkušeností nestihnete roztřídit a zároveň pro něj nebudete mít připravený dostatečně objemný chlazený prostor.

Ideální objednávka pro první výdej je 5 až 10 000 Kč na Skupinu, ale záleží na vás a domluvě s koordinátorem. Roztřídění zvládnete za pár hodin, „osaháte si dodavatele”, a díky tomu vám budeme moci limit pro další nákup navýšit. Přímo v nastavení Skupiny najdete odkaz na formulář, pomocí kterého si zažádáte o změnu limitů. Vždy záleží na tom kolik máte lednic, jak jsou veliké atd.


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)