Kolik je dodavatelů ve sdruženém závozu? Kdo určuje, který dodavatel zaváží zboží na který den?

Na Scuku máme domluvenou spolupráci s desítkami dodavatelů, kteří svou nabídkou pokryjí poptávku běžného týdenního nákupu.

Je možné, že i když je dodavatel na Scuku, v nabídce vaší Skupiny ho nenajdete. Dodavatelé si totiž sami určují, které dny mohou zboží doručit. Ne všichni mají možnost dodávat zboží na každý výdejní den. Z toho důvodu se sestava dodavatelů napříč výdejními dny liší.

Zastoupeny by vždy měly být všechny kategorie. Součástí sdruženého závozu se může stát každý dodavatel na Scuku, který je schopen k nám zboží dopravit. Zařazení dodavatele na Scuk řešíme z více úhlů pohledu - nakolik máme podobné zboží již v nabídce, s ohledem na kodex kvality a další parametry. Každý dodavatel si nastavuje kalendář, ve kterém nám sděluje, kdy může závoz na sklad provést. Může si tak nastavit třeba každotýdenní frekvenci, nebo třeba jen jednou za měsíc. 

Podle nastavení kalendářů jednotlivých dodavatelů vybíráme každý týden dodavatele pro příští nákup. Sestavu dodavatelů najdete ve vaší Skupině v právě běžícím nákupu.


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)