Jak si mohu založit Nákupní skupinu?

Na stránce Scuk.cz/organizatori najdete kromě dalších informací také možnost založit si vlastní Skupinu.

Vyplníte základní údaje (vše lze později změnit) a pokud ještě nemáte na Scuku registraci, tak vám ji rovnou vytvoříme a pošleme vám e-mailem odkaz na nastavení vlastího hesla. Název by měl být co nejkratší, klidně zatím zadejte jen název města a později název Skupiny po domluvě s námi a s ohledem na naše pravidla o názvu Skupin budeme moci změnit.

Později v Nastavení budete moct změnit Skupinu na tajnou (dostanou se do ní jen lidé, kterým pošlete přímý webový odkaz), což ovšem doporučujeme pouze uzavřeným velkým Skupinám, které dokáží bez pomoci zvenčí splnit limit pro sdružený závoz.

Po založení Skupiny se dostanete do našeho Průvodce pro nové Organizátory. Hned na úvod se dozvíte vše důležité kolem Nákupní skupiny. Následně je potřeba vyplnit kvíz, ne pro to, abychom vás zkoušeli, ale abychom se ujistili, že jste vše správně pochopili. Není ale potřeba se bát, kvízem projdou všichni a na jeho konci se sami můžete rozmyslet, zda máte o aktivaci Skupiny opravdu zájem.

Máme mnoho zájemců o roli Organizátora a jsou i tací, kteří si to při vyplnění kvízu rozmyslí, protože si například uvědomí, že nemají dostatek času nebo prostoru. A je lepší, když si to uvědomí dřív, než například založí první nákup. Pokud budete mít o roli Organizátora stále zájem, pokračujte dále na sekci Nastavení Skupiny.

Tam zkontrolujte, doplňte a případně upravte vše potřebné. Následně se dostanete na stránku s propagací, kde najdete mnoho užitečných tipů, jak svou Nákupní skupinu propagovat. Také se s vámi domluvíme, jak budete chtít svou Skupinu propagovat. Můžeme vám založit Facebook skupinu, WhatsApp skupinu, nebo můžete využít svůj profil na Instagramu.

Organizátor musí využívat pro propagaci alespoň jednu ze výše uvedených sociálních sítích. Pokud se na sociálních sítích cítíte být jako ryba ve vodě, můžete používat pro propagaci všechny kanály :-)


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)