Základní pravidla a podmínky prodeje přes Scuk.cz

Těší nás, že se zajímáte o prodej prostřednictvím Scuk.cz. Snažíme se přinášet maximálně transparentní a férové prostředí, kde mají šanci nabízet své zboží i ti nejmenší lokální výrobci a pěstitelé.

Základní pravidla, která ve Scuku ctíme:
  1. Prodejní cenu produktů si určujete sami. Jediná naše podmínka je, že cena vašich produktů na Scuk.cz a na vaše webu musí být stejná.
  2. Nabízené produkty musí být vždy v souladu s naším Kodexem kvality.
  3. Veškeré objednávky zákazníci platí online předem.
  4. Vyúčtování příchozích plateb za objednávky provádíme 2x měsíčně, stejně tak celé vyúčtování mezi námi.
  5. Z koncové ceny prodaného zboží si od 1. 10. 2022 necháváme 30 % provizi. 15 % z daného celku zůstává nám a výdejním místům. Zbylých 15 % je provize na pokrytí provozních nákladů (na sklad a logistiku). Jakožto plátci DPH k vypočítané provizi připočítáváme 21 % DPH (pokud jste také plátci, DPH vám stát samozřejmě vrátí).
  6. Do ničeho vás netlačíme, můžete u nás kdykoliv přestat prodávat. Scuk tedy můžete k prodeji používat třeba i jen nárazově v době, kdy máte úrodu.
  7. Náš cíl je stejný - spokojený zákazník. Pokud tedy vaše produkty v nabídce jsou, je nutné veškeré objednané produkty doručit k nám na sklad. K řízení dostupnosti vašich produktů si můžete jednoduše nastavit týdenní množství, které je pro vás zároveň reálné dodat.
  8. Náš sklad se nachází na Řitce u Mníšku pod Brdy. Pro pekaře máme zároveň možnost vozit objednané výrobky do Olomouce. Objednané produkty je nezbytné vždy doručit, ať už na sklad na Řitce u Mníšku pod Brdy, nebo v případě pekařů do Olomouce.
  9. Pokud to máte do našeho skladu u Mníšku daleko, pokusíme se společně najít cestu, jak byste mohli své produkty na náš sklad doručit. Organizujeme hromadné svozy produktů z Brna, naše dodavatele mezi sebou logisticky propojujeme, případně pokud máme cestu kolem, umíme zajistit i svoz produktů přímo z vašeho skladu.

Kompletní Obchodní podmínky pro prodejce jsou dostupné na této stránce.

Naším cílem je podporovat i ty nejmenší lokální pěstitele a výrobce, kteří hospodaří udržitelným způsobem a zákazníkům přinášejí kvalitní lokální produkty. V případě, že máme pochybnosti o produktu, například když produkt obsahuje éčka s vysokým skóre škodlivosti nebo se jedná o produkt z dovozu, který je běžně k dostání z lokálních zdrojů, vyhrazujeme si právo takový produkt anebo i celého dodavatele na Scuk.cz zamítnout.


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)