Jak se řeší reklamace?

Reklamace se vyřizují v rámci platformy Scuk.cz v administraci v sekci Reklamace. Reklamaci může zadat sám zákazník za sebe, nicméně ve většině případů za něj reklamaci zadává Organizátor Nákupní skupiny.

Organizátor zadá reklamaci do 18 hodin po výdeji. Po této době dorazí na vaši kontaktní e-mailovou adresu automaticky e-mailem s upozorněním. Reklamace poprosíme projít co nejdříve, aby na reakci zákazník nečekal příliš dlouho.

Může se také stát, že reklamace vznikne později. Tyto reklamace posuzujeme individuálně. Jinak přistupujeme k čerstvému zboží a jinak k trvanlivému. U každé reklamace je uveden vždy důvod. Může se jednat o nedodané zboží, nízkou kvalitu zboží, poškození zboží nebo je důvod jiný, kdy se v poznámce dozvíte podrobnosti.

Prosím, nekontaktujte ani zákazníka ani Organizátora. Vše řešte s námi. Napsat nám můžete na reklamace@scuk.cz nebo zavolejte na 227 272 210, kde se vám budeme věnovat.

Na skladě prochází každý produkt kontrolou skrz identifikační kód (QR/čárový kód) pomocí čtecího zařízení (výjimku tvoří pouze pečivo). Tento záznam využíváme při vyřizování reklamací. V případě, že zboží z vaší strany nebude dodáno, nemáme záznam v systému a nebylo nám tedy na sklad vůbec dodáno, tak je potřeba toto zboží uznat. V případě, že prošlo čtecím zařízením a my o něm máme záznam, ale přesto nebyl produkt dodán, reklamaci uznáme na naše náklady.

Pracujeme na tom, abyste dostali souhrn automaticky e-mailem v den příjmu. Momentálně to ale nemáme technicky vyřešené, proto vám dáváme vědět, jakmile se k nám ze skladu dostane informace o chybějícím zboží.

  • Pokud své zboží posíláte dopravcem (PPL, Českou poštou, DPD, Geis atd.) a zboží dorazí později, než je požadovaný termín, vytvoří se reklamace, které je nutné uznat na své náklady a případnou škodu vyřešit s dopravcem. Zboží můžeme rozdat jako ochutnávku nebo si ho můžete u nás na skladě vyzvednout (např. Balíkovna). Posílejte proto své zboží včas alespoň 2 dny dopředu. Nelze pozdní zboží nechávat ve skladu s tím, že ho zákazníkovi pošleme příště.
  • V případě svátků si vyberte závozové dny tak, aby byla jistota, že váš balík dorazí včas, popřípadě závoz raději vynechte (Vánoce, Velikonoce aj.).
  • Přijde-li rozbité zboží, je třeba uznat reklamaci a škodu vymáhat u dopravce.
Naším společným zájmem je v každém případě spokojený zákazník, který si i příště bude chtít od vás objednat :-)


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)