Jak se o Výdejně dozví zákazníci?

Pro každou nově aktivovanou Výdejnu máme vyhrazený budget na propagaci a vás to nebude nic stát. Máme databázi 100+ tisíc kontaktů, ze které vybereme vždy relevantní segment zákazníků z vašeho okolí, které oslovíme e-mailem. Pomůžeme vám také s propagací na sociálních sítích - připravíme pro vás grafiku i texty. Pokud budete mít chuť a čas, můžete si spravovat vlastní Facebook skupinu, kterou pro vás připravíme a pomůžeme vám pro ni získat členy. Každý týden připravujeme pro správce Facebook skupin připravené příspěvky pro podporu prodeje, nemusíte tak ani vymýšlet vlastní obsah. 

Pokud máte zájem o vlastní Facebook skupinu, napište nám na vydejny@scuk.cz.

Máte zájem a chuť do propagace investovat něco navíc? Máme připraveno spoustu různých propagačních materiálů od letáků přes polepy výlohy a plakáty po vzory článků do místních novin. Velmi rádi pro vás tyto podklady nachystáme zdarma a můžeme se domluvit i na různých individuálních propagačních materiálech, kde se objeví i vaše podnikání. Ozvěte se nám na marketing@scuk.cz
Pro propagaci Scuku platí určitá pravidla. Chceme, aby si nás zákazníci zapamatovali, a tak dbáme na komunikační i grafickou tonalitu. Proto prosíme, abyste si materiály nevytvářeli sami, ale kontaktovali nás. Moc rádi pro vás vše připravíme :-)
Máte zájem stát se Výdejnou? Vyplňte a odešlete registrační formulář na této stránce a my vás budeme brzy kontaktovat.


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)