Co potřebuji pro zřízení Výdejny?

Pro zřízení Výdejny je třeba mít provozovnu na území Čech, mít platné živnostenské oprávnění nebo s námi online uzavřít Dohodu o provedení práce, momentálně bohužel nejsme z logistických důvodů schopni zřizovat Výdejny v lokalitách v okolí Moravy a Slezka, kam zboží zavážíme z expedičního skladu v Olomouci.

Také budete potřebovat vhodné prostory a lednici. Ve výdejní den vám přivezeme objednané zboží připravené v nákupních taškách podle jednotlivých zákazníků. Tašky s chlazeným zbožím budou označeny a do té doby, než si je přijde vyzvednout konkrétní zákazník, musí být uloženy v lednici. Teplota v lednici by měla být max. 4 °C. 

Mrkněte na naši infografiku k lednici 👇

Pro začátek vám klidně stačí menší lednice, měla by však být využívaná pouze pro zásilky od nás. Využijte naši spolupráci s Mall.cz a pořiďte si lednici levněji >>>

Související: Vyplatí se mi provozovat Výdejnu, když musím platit za provoz lednice?

Pro zbytek nákupních tašek s nechlazeným sortimentem se hodí mít k dispozici alespoň menší regál, poličky, skříňku nebo například paletu. Tašky by z hygienických důvodů neměly být položeny přímo na podlaze.

Máte zájem zřídit Výdejnu na území Moravy nebo Slezka? Vyplňte tento dotazník >>> Budeme vás vést v evidenci a jakmile provoz Výdejen na Moravě a ve Slezsku spustíme, ozveme se vám.
Máte zájem stát se Výdejnou? Vyplňte a odešlete registrační formulář na této stránce a my vás budeme brzy kontaktovat. Chcete víc informací? Mrkněte dál do nápovědy nebo nám napište na chcivydejnu@scuk.cz či zavolejte na 227 272 212.


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)