Vše o platební metodě Twisto

Pokud vám nevyhovuje nebo nemáte možnost nákup zaplatit online kartou nebo přes rychlé platební tlačítko je platba přes Twisto vhodnou alternativou pro vás.

Po zvolení této platební metody a při dokončení objednávky se na stránce zobrazí okno pro vložení sms kódu, který vám přijde na uvedené telefonní číslo.

Během pár okamžiků bude platba potvrzena a nákup dokončen.

Platba přes Twisto neprobíhá automaticky a v Twistu každou platbu prověřují na základě zadaných informací od zákazníka v daném e-shopu. 

Nákupy jsou nejdříve hrazeny ze zdrojů Twista, a proto si Twisto nárokuje právo transakci zamítnout. Informace o zamítnutí najdete ve svém e-mailu, případně můžete kontaktovat naši zákaznickou linku na čísle 227 272 210 nebo zákaznickou linku Twista https://www.twisto.cz/kontakt/

Jakmile je platba s chválena, dostanete potvrzení do e-mailu od společnosti Twisto. V den vyzvednutí nebo doručení nákupu vám automaticky od Twista přijde faktura s údaji pro platbu. Faktura má zpravidla platnost 30 dní. Pokud fakturu neobdržíte, kontaktujte nás telefonicky na tel. 227 272 210 nebo na e-mail zakaznici@scuk.cz

Pokud běžně platíte přes Twisto můžete za rok nakoupit celkem za 25 000 Kč. Limit na první nákup u Twista ovlivňuje obvyklá cena, za kterou se na daném e-shopu nakupuje. V případě, že byla platba zamítnuta, dost možná byla jeho cena vyšší, než je na daném e-shopu obvyklé.


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)