Jaké jsou možnosti platby?

Svou objednávku u nás zaplatíte třemi způsoby - online platební kartou, prostřednictvím rychlého platebního tlačítka (PayU) či přes odloženou platební metodu Twisto.

Online platba kartou

V případě platby online platební kartou je důležité mít takový typ platební karty, se kterou se dá platit přes internet. V platební bráně vyplníte údaje ze své karty a pohodlně zaplatíte objednávku online. 

Tento způsob platby na Scuku z nabízených možností nejvíce doporučujeme. Na této platební bráně evidujeme nejméně chyb a prováděné platby probíhají bez zádrhelů :-)

Tip: Abyste nemuseli pořád opisovat údaje z karty, nabízí se možnost zapamatování karty, díky které zaplatíte dobroty ze Scuku ještě rychleji. Vaše údaje z karty jsou pak bezpečně uloženy na straně platební brány ČSOB a k těmto údajům má přístup pouze banka.

Rychlé platební tlačítko

Rychlé platební tlačítko je metoda, kterou pohodlně zaplatíte pár kliky skrze svou banku. Jaké banky rychlé platební tlačítko podporují? Česká spořitelna, mBank, Fio banka, Komerční banka, Raiffeisen bank, ČSOB, UniCredit Bank, Moneta Bank nebo UniCredit.

Po zvolení vaší banky budete přesměrováni na přihlášení do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte svými přihlašovacími údaji. Po úspěšném přihlášení se rovnou dostanete na vyplněný příkaz k úhradě, který stačí potvrdit tak, jak jste zvyklí. Vše je tak rovnou vyplněno a nemusíte složitě přepisovat platební údaje 🙂

Banky nemusí být pro tento typ platby vždy dostupné. Pak vám doporučujeme nákup zaplatit online kartou.

Odložená platba Twisto

V případě odložené platební metody Twisto objednáte bez placení a zaplatíte do 30 dnů Twistu bez úroků.  Při zvolení této platby vám přijde v sms zprávě šestimístný číselný kód, který zadáte do příslušeného pole. Následně dojde ke schválení platby. V tento moment za vás nákup zaplatilo Twisto. V den vyzvednutí nebo doručení nákupu vám přijde do e-mailové schránky od Twista faktura k proplacení, kde budou uvedeny všechny údaje pro platbu převodem. Fakturu můžete uhradit bankovním převodem, kartou online, prostřednictvím QR kódu nebo hotově prostřednictvím poštovní poukázky. 

Platba dárkovým poukazem

Obdrželi jste jako dárek od svých blízkých dárkový poukaz na nákup na Scuku, nebo jste obdrželi jiný slevový kód? Při dokončování nákupu v prvním kroku 1. Košík klikněte na „Chci uplatnit slevový kód”. Do příslušného pole napište znění kódu a klikněte na „Uplatnit”.

Pro jeden nákup (jednu platbu) je možné uplatnit pouze jeden slevový kód.

Pokud máte více poukazů, můžete si pro jeden výdejní den a jedno výdejní místo udělat několik objednávek, které vám pak připravíme najednou.

Platba kredity

Máte na svém profilu kredity například z uznané reklamace nebo ze stornovaného nákupu? Můžete je použít pro částečnou nebo úplnou úhradu vašeho nákupu.

Kredity se automaticky odečtou od celkové hodnoty nákupy a informaci o čerpání kreditů najdete ve 3. Kroku dokončování nákupu „Platební metoda”.

Stav kreditů najdete v sekci Kredity v menu v pravém horním rohu, když kliknete na vaše jméno, nebo na stránce www.scuk.cz/kredity. Jeden kredit má hodnotu 1 Kč.

Další způsoby platby?

Nákupy na Scuku je možné hradit pouze uvedenými způsoby platby.

Není možné platit hotově nebo platební kartou na výdejním místě Organizátorovi. Není možné platit klasickým bankovním převodem.

Na webu není možné uplatnit ani stravenky a stravenkové karty. Od firmy Sodexo je možné zakoupit dárkové poukazy pro nákup na Scuk, které pak uplatníte na Scuku. Více informací naleznete na https://sodexorozvoz.cz/vouchers/16

Jak poznám, že je objednávka úspěšně zaplacena?

Pokud platba projde platebními branami nebo potvrzením přes Twisto, tak vám do e-mailové schránky dorazí potvrzení nákupu s předmětem „Vaši objednávku jsme přijali”. Doporučujeme zkontrolovat i složku Nevyžádaná pošta a Spam.


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)