Vše o online platbě kartou

Při platbě on-line kartou jste automaticky přesměrováni na platební bránu ČSOB, kde zadáte potřebné údaje z platební karty.

Pokud nakupujete na Scuku poprvé a máte v internetovém bankovnictví zapnuté 3D secure ověření platby, tak budete vyzvání k potvrzení platby ve vaší aplikaci nebo v internetovém bankovnictví. Pokud nemáte aktivní 3D secure ověření, může se stát, že se platba provede bez dalšího potvrzení. Pro aktivaci 3D secure ověření se obraťte na vaši banku. 

Po potvrzení platby vyčkejte než budete přesměrování zpět na stránku Scuku, kde bude shrnutí dokončeného nákupu.

U tohoto typu platby máte možnost si zvolit funkci “Zapamatovat kartu pro příště”.  Vaše údaje z karty jsou pak bezpečně uloženy na straně platební brány ČSOB a my ani nikdo další k těmto údajům nemá přístup. 

Při možnosti zapamatované karty nebudete muset při dalších nákupech opisovat údaje z karty a platba tak bude rychlejší. Při zapnutém 3D secure ověření pak bude stačit potvrdit platbu v aplikaci nebo v internetovém bankovnictví.

Zapamatovanou kartu můžete jednoduše odebrat. Stačí kliknout na křížek u zapamatované karty. 

Pokud se po přesměrování na platební bránu rozhodnete vrátit zpět na e-shop a nedokončit platbu, stačí kliknout na „Zrušit platbu a vrátit se do obchodu”. Budete přesměrováni zpět na váš košík na webu Scuk.cz 

V případě, že platba proběhla úspěšně, tak vám do e-mailové schránky dorazí potvrzení nákupu s předmětem „Vaši objednávku jsme přijali”. Doporučujeme zkontrolovat i složku Nevyžádaná pošta a Spam.


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)