Jak vybrat den a čas pro výdej zboží?

Den výdeje je v rámci sdruženého nákupu předem daný - domluvíte se na něm se svou koordinátorkou. Mimo sdružený závoz je to na vás, ale je potřeba se přizpůsobit rozvozovým možnostem farmářů.

Můžete zkusit udělat anketu ve Facebook skupině a podle výsledku den výdeje zvolit. Nejlépe však z našich zkušeností vychází středa nebo čtvrtek. Pokud vám to prostor a kapacita umožní, můžete naplánovat též dvoudenní výdej. Například ve středu odpoledne / večer a ve čtvrtek dopoledne. Je však potřeba upozornit zákazníky, kteří si objednali listovou (i jinou) zeleninu, že druhý den již nemusí být ve 100% kondici. Zároveň musíte mít možnost skladovat chlazené zboží v lednici po celou dobu.

Čas výdeje nastavte tak, abyste měli jistotu, že zboží stihnete pro výdej připravit. Je potřeba mít několik hodin k dobru. Čas závozů není nikdy předem úplně jasný a často ho ovlivní nenadálá dopravní situace, je potřeba s tím počítat. Proto doporučujeme začátek výdeje nastavit nejdříve na 16 hodin, ideálně však až od 17 nebo 18 hodin. Doba výdeje je na vás. Doporučujeme však minimálně 2 hodiny, aby se zákazníci dokázali do intervalu pohodlně trefit. Popřípadě napište do své Nákupní i Facebookové skupiny, že je možné domluvit si individuální čas odběru (pokud to možné je).


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)