Co získám za organizování nákupu?

Kromě skvělého pocitu z toho, že pomůžete našim farmářům a umožníte lidem od nich nakupovat, vás rozhodně nemine odměna v podobě 1—7,5 % z hodnoty všech vydaných produktů ve vaší Skupině. Odměna je progresivní a počítá se podle celkové hodnoty vydaných produktů v daném týdnu. Pokud máte více výdejních dní nebo míst, vše se vám sečte dohromady. Mrkněte na přehlednou tabulku výše provize:

Od základu se před výpočtem odměny odečtou nedodané položky, Dárkové poukazy (Hodnota poukazů se do základu počítá až když je zákazník využije, a to může být v jiné Skupině) a provozní příspěvky.

V dialogu pro výpočet odměny u konkrétního výdeje najdete položku Cashback zákazníkům s mínusovou hodnotou. Do vaší Skupiny si zákazníci nakoupili produkt s Kreditobraním. Co je Kreditobraní se dozvíte zde>>>

Odměna se Organizátorům vypočítává z částky bez hodnoty kreditů, které zákazník obdrží zpět z nákupu daných produktů. Do vaší provize se odměna započítá ve chvíli, kdy zákazníky tyto kredity uplatní ve vaší Skupině.

Odměnu vám připíšeme vždy po skončení každého výdeje v kreditech na váš Scuk účet. Kredity můžete dále využít na své vlastní nákupy, funguje to podobně, jako sbírání bodů například na čerpacích stanicích nebo v obchodech. 1 kredit = 1 Kč.

V případě, že budete nákupy organizovat v rámci role Organizátor Nepodnikatel s DPP, tzn. uzavřete s námi online přes uživatelský účet na Scuk.cz dohodu o provedení práce (DPP), tak vám můžeme odměnu jednou měsíčně poslat na bankovní účet jako výplatu.

Nebo můžete organizovat nákupy v rámci vaší vlastní podnikatelské činnosti v roli Organizátor Podnikatel odměnu nám fakturovat jako zprostředkování obchodu a služeb. V takovém případě musíte mít platné živnostenské oprávnění, ideálně s živností umožňující zprostředkování obchodu a služeb.

Organizováním nákupů můžete od zákazníků získat dobrovolné spropitné. To se připisuje formou vázaných nevyplatitelných kreditů na váš profil na Scuku. Více o tomto příspěvku se dočtete v článku v naší nápovědě >>>


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)