Jaké obrázky nebo fotky nahrát do Skupiny na webu Scuku?

Osobité fotky a obrázky jsou pro prezentaci vaší Skupiny důležité, abyste svou Skupinu odlišili od ostatních. Každá Skupina má vlastní hlavní obrázek, úzký úvodní obrázek, tzv. úvodku a čtvercový profilový obrázek.

Máme pro grafiku nějaká pravidla, jak mají vypadat, nebo si tam mohu nahrát cokoli?

Grafika a obrázky jsou nedílnou součástí tzv. tonality Scuku. Musí tedy splňovat konkrétní požadavky na velikost a vzhled.

Kde grafiku ve Skupině najdete?

Vše najdete pod tlačítkem Spravovat -> Nastavení -> Fotky.

Úvodka

Do vaší Skupiny ji nahrává vždy koordinátor. Máte na výběr celkem tři varianty, jak na novou úvodku:

  • Využijte naše základní grafiky, které najdete tady. Stačí si vybrat barvu a poslat vaši volbu na marketing@scuk.cz (nemusíte grafiku stahovat, stačí nám napsat zvolenou barvu):

Nové úvodky nahráváme vždy na Scuk i ve Facebook skupině, jako spojující grafický prvek:

Úvodní fotka pro FB skupinu je v jiném rozměru, proto ji musíte vytvořit v samostatné šabloně.
Čtvercový profilový obrázek

Ten si můžete nahrávat sami. Zvolte něco unikátního a myslete na to, že obrázek je malý na mobilu i počítači. Můžete tam mít svoji vlastní fotku, vyfocený exteriér nebo interiér výdejny, nějaké lákavé dobroty, nákup v bedýnce apod.

Rozměr by měl být vždy čtvercový, tzn. například 600x600px nebo více. Můžete použít stejný obrázek jako Hlavní, ale ve správném čtvercovém rozměru. Jiný formát se automaticky ořízne.

Hlavní obrázek

Zobrazuje se ve výpisu při hledání Skupin na www.scuk.cz/skupiny. Rozměr je obdélník na výšku, doporučujeme velikost 640×960px. Jiný formát se automaticky ořízne.

Jak fotky vypadají na mobilu a počítači?


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)