Zavazuji se k něčemu? Co když budu chtít přestat s organizováním nákupů?

K ničemu zásadnímu se nezavazujete ani v jedné z rolí. Pokud se rozhodnete nákupy již nadále nepořádat, je to samořejmě v pořádku, jen se o tom potřebujeme dozvědět. V tom případě se ozvete na koordinatori@scuk.cz nebo zavoláte na 227 272 212, kde s vámi vše potřebné dořeší naši koordinátoři.

Zpravidla od vás převezmeme Nákupní i Facebook skupinu a budeme hledat nového Organizátora. Je však potřeba vždy vydat zboží, které bylo objednáno v posledním nákupu, který jste ještě organizovali a dořešit případné reklamace.

Pokud si seženete náhradníka - nového Organizátora, třeba mezi stávajícími zákazníky nebo přáteli, budete mít jistotu, že se Skupinu povede předat do dobrých rukou :-)

V případě, že jste Organizátor Zaměstnanec, tak s námi máte uzavřenou dohodu o provedení práce (DPP). Pokud již Organizátorem nebudete chtít být, tak nám napište na koordinatori@scuk.cz, nebo v uživatelském účtě změňte roli Organizátora Zaměstnance na Organizátora Nepodnikatele. V takovém případě následně formálně ukončíme dohodu o provedení práce.


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)