Na koho se obracet?

Styčnou osobou pro komunikaci s vámi je vždy naše koordinátorka.

Pokud patříte mezi starší Skupiny a ještě žádnou nemáte přidělenou, pište na organizatori@scuk.cz. Využijte také telefonní číslo na svou koordinátorku a pokud by vám zrovna nebrala telefon, tak vyčkejte na zavolání zpět.

Markéta: 227 272 213, marketa@scuk.cz
volací provozní doba: po-pá 10-12 a 14-16 hodin
Vendula: 227 272 212, vendula@scuk.cz
volací provozní doba: po-pá 10-12 a 14-16 hodin

Pokud potřebujete řešit něco urgentního, jako například to, že nejde spustit nákup, máte u sebe celou bednu navíc nebo potřebujete zrušit objednávku zákazníka, zavolejte na naši infolinku: 227 272 210.

Pokud potřebujete radu jiného Organizátora, zkuste Facebook skupinu, která všechny naše Organizátory sdružuje. Pokud chcete kontaktovat nějakého našeho farmáře či jiného výrobce - zeptat se, proč nejsou v nabídce, proč chybí konkrétní zboží apod. využijte nejdřív Facebook skupinu, která je sdružuje s vámi a konkrétního dodavatele v příspěvku označte.

U obou skupin platí, že pokud by se vám nedostalo odpovědi, napište nám na info@scuk.cz.

Reklamace řešte na e-mailu reklamace@scuk.cz nebo info@scuk.cz.

Dotazy ohledně zákaznického servisu a další obecné dotazy zodpovíme na e-mailu info@scuk.cz.

Technické problémy (např. s webem): připravte si požadované informace podle návodu a nahlaste je na info@scuk.cz.

Dotazy nebo připomínky k produktům posílejte na e-mail produkty@scuk.cz.

Informace ohledně farmářů a jejich zařazení do nabídky vám řeknou holky z péče o dodavatele na e-mailu vyrobci@scuk.cz.

Texty k propagaci (vč. rozhovorů a článků do novin apod.) a grafiku ke schválení, žádosti o extra propagační materiály posílejte vždy na e-mail marketing@scuk.cz.

Informace ohledně zařazení do sdruženého závozu získáte u své koordinátorky nebo na organizatori@scuk.cz. Trasy vč. kontaktů na řidiče najdete na sdíleném disku.

Vše ostatní řešte se svou koordinátorkou. Pokud žádnou nemáte přidělenou nebo nemáte e-mail po ruce, napište na organizatori@scuk.cz a koordinátorky už se o váš dotaz postarají :-)

Prosíme, nekontaktujte nás prostřednictvím osobních profilů na Facebooku, ani na našich soukromých telefonních číslech. Přestože nás naše práce velmi baví, snažíme se osobní a pracovní život oddělovat :-)


Jak se vám tato odpověď líbí?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)